slovensky | english      O nás Naše služby Referencie Kontakt
      Domov > O nás
   O nás

BONNEX ako partner


Po Vašom boku budeme stáť od spoločného stanovenia cieľov až po odovzdanie diela na kľúč ako kreatívny a inovačný partner. Potrebné služby získate pre Váš stavebný projekt z jedného zdroja.

Spoločnosť BONNEX s.r.o. patrí medzi kancelárie zaoberajúce sa architektúrou a stavebným manažmentom. Naše skúsenosti z množstva projektov by sme chceli poskytnúť aj Vám. Vnímame sa ako Váš partner pri uskutočňovaní vášho hospodárneho stavebného diela zachovávajúceho si súčasne svoju hodnotu, ktorý zohľadňuje aj ekologické aspekty. Postupujeme na základe skúseností a odbornosti systematicky a komplexne - od prvej projekčnej myšlienky cez architektonickú štúdiu a generálne projektovanie, až po stavebný dozor na stavbe, odovzdanie diela a porealizačný servis. Skúsenosti a profesionálne technické vybavenie sú garantom kvality našich služieb!

Ako renomovaná spoločnosť zaoberajúca sa architektúrou a stavebným manažmentom máme jasné krédo: kvalita. Kvalita v každom štádiu vášho projektu. Kvalita bez kompromisov.

Naše služby v oblasti projektovania a stavebného manažmentu sú komplexné. Čo to pre Vás znamená? Spoločnosť BONNEX sa ako generálny partner postará o váš stavebný projekt komplexne, interdisciplinárne a systematicky. Na dosiahnutie cieľa – zaistiť ekonomicky výhodnú a kvalitnú výstavbu v stanovených termínoch – sa všetky aspekty stavebného zámeru stávajú súčasťou našich úvah hneď od začiatku projektu. Šetrí to čas a náklady. Dohodnuté ciele zrealizujeme našimi štandardnými a osvedčenými metódami s maximálnou dôslednosťou z hľadiska nákladov, termínov a kvality. Našim zákazníkom teda garantujeme, že odhady nákladov, termíny a dohodnuté štandardy kvality nielen prisľúbime, ale aj dodržíme.


Odvaha ísť novými cestami je naším verným spoločníkom.